PAKOWANIE

PAKOWANIE I WRĘCZANIE PREZENTÓW

Zawsze należy pamiętać o formie wręczania upominku. Odpowiednie przygotowani pokazuje, jaki mamy stosunek do danej osoby i bardzo często jest ważniejsze niż sam upominek.

Ważne jest także opakowanie prezentu, które powinno być eleganckie i stylowe. Zapakowanie prezentu w dedykowane pudełko z logo ćmielowskiej manufaktury, będzie upominkiem, który się wyróżni.

Dlatego każdy z produktów AS Ćmielów pakowany jest w dedykowane pudełko.  standardowe opakowania nie są dodatkowo płatne.

Nasze pudełka mają różne wielkości i mogą mieć różne kolory. Porcelanowe produkty owijane są w paper/bibułę z logo AS Ćmielów a następnie umieszczane wraz z certyfikatem autentyczności w opakowaniu. Filiżanki posiadają specjalne wkładki w których są umieszczone filiżanka i spodeczek (w przypadku wysyłki kurierem, na czas transportu elementy są zabezpieczone dodatkowo wewnątrz pudełka).

STANDARDOWE OPAKOWANIA DO FIGUREK

Niestety nie ma możliwości wyboru koloru opakowań, wzoru czy też kształtu. Do każdego opakowania przypisane są produkty, które mogą zostać w nie zapakowane.

STANDARDOWE OPAKOWANIA DO FILIŻANEK

Filiżanki pakowane są w czarne pudełka z umieszczoną wewnątrz wkładką do filiżanki. Dedykowane wkładki realizowane są do najczęściej kupowanych wzorów. W przypadku wzoru który nie jest w ciągłej sprzedaży może się zdarzyć, że filiżanka oraz spodek zostaną zapakowane w papier  logo a następnie umieszczone w pudełku (bez wkładki).

Najbardziej popularne wzory porcelanowych filiżanek możemy zapakować w pudełka z wkładką na dwie sztuki. Idealne na prezenty dla par: ślubne, rocznicowe. Przykład umieszczenia filiżanek w takim opakowaniu poniżej., W przypadku filiżanek do których nie posiadamy wkładki sa one zabezpieczane bibułą z logo i umieszczane razem w opakowaniu.

DREWNIANE SKRZYNKI

Dla bardziej wymagających Klientów, którzy chcieliby aby ich produkty były zapakowane jeszcze bardziej elegancko mamy dedykowane skrzynki z tłoczeniem wewnątrz w kształcie danego produktu. Nie posiadamy takich opakowań do każdego produktu - jedynie do wybranych wyrobów. Jeśli przy danym wyrobie jest dostępna opcja drewnianego opakowania, wtedy posiadamy takie opakowanie. W przypadku braku takich opakowań, możemy je zrealizować na dany wyrób przy minimalnym zamówieniu 30 sztuk produktu w drewnie. 

Opakowanie drewniane jest dodatkowo płatne: cena to: 250 - 2500 zł brutto

  • NA FIGURKI

  • NA FILIŻANKI

  • NA SERWISY

PayPal

Skontaktuj się z nami

  • zamowienia@cmielow.com.pl / shop@cmielow.com.pl
  • +48 15 861 20 21 wew. 21
  • ul. Sandomierska 243, 27-440 Ćmielów
zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).