Ręczna dedykacja

DEDYKACJA

Jeżeli pragną Państwo aby produkt był bardziej wyjątkowy możemy na niej zamieścić ręczną dedykację. Dedykacja jest odpłatna, koszt zależy od długości napisu.
Czas potrzebny na jej wykonanie i utrwalenie to 3-4 dni robocze (poza obrazami oprawianymi w ramy, wtedy czas realizacji dedykacji to ok. 1-2 tygodnie).

Treść dedykacji należy podać w wiadomości do zamówienia wraz z informacją o miejscu jej zamieszczenia.

NA FIGURKACH

W przypadku figurek dedykacje zamieszczamy:

  • pod spodem figurki obok numerów i logo,
  • z tyłu na figurce (np. aniołek z Anielskiej Orkiestry, Figurka Razem, Golfista oraz inne).

W zależności od wielkości powierzchni jaką dysponuje figurka napisy mogą być w postaci: inicjału, monogramu, imion, daty jak również w postaci dłuższego tekstu np. życzeń. Przy produktach dostępne są opcje monogram, dedykacja do 6 słów, dedykacja 7 - 12 słów. Jeżeli przy produkcje ta opcja nie jest dostępna oznacza to, że na danym produkcie nie ma możliwości wykonania dedykacji.

dedykacja na zakochanej asi reczna.jpg  inicjał pisanie.jpg napis żubr.jpg
 dedykacja 2.jpg  dedykacjaa.jpg dedykacja golfista.jpg

NA FILIŻANKACH, SERWISACH, KUBKACH

W przypadku filiżanek dedykację zamieszczamy 

  • na czarce (od strony patrzącego lub pijącego); inicjał, monogram, imię/imiona
  • na spodku w miejscu stawiania filiżanki lub pod spodem spodka (opcja niewidocznego napisu po postawieniu filiżanki) lub czy też bliżej brzegu na spodku od góry - po łuku (napis widoczny po postawieniu filiżanki na spodku).

Na serwisach zazwyczaj zamieszczamy monogramy na takich elementach jak imbryk, cukiernica czy mlecznik, na filiżankach w komplecie z serwisem również może taka dedykacja zostać zamieszczona.

Na kubkach dedykację możemy zamieścić np. zamiast jednego ze wzorów kalkomanii (na zamówienie, czas realizacji może się wydłużyć w zależności od dostępności produktu) lub pod spodem kubka.

NIE ZAMIESZCZAMY DEDYKACJI WEWNĄTRZ FILIŻANEK CZY KUBKÓW

NA WAZONACH

Na wazonach dedykację zamieszczamy zazwyczaj pod spodem produktu. Od wielkości podstawy wazonu zależy długość tekstu.

NA OBRAZACH I PATERACH

Na porcelanowych obrazach dedykację zamieszczamy z tyłu obrazu, przed oddaniem go do oprawienia.

Czas realizacji zależy od dostępności danego obrazu oraz wybranego koloru/wzoru ram.

Na okrągłych i owalnych paterach dedykację zamieszczamy na odwrocie aby dekoracja z przodu ładnie się prezentowała. Na życzenie możemy zamieścić napis z przodu.

GRAFIKA NA PRODUKTACH

Jeżeli na produktach ma znaleźć się prosta grafika w postaci serca/serc, dwóch obrączek, emotikony w postaci uśmiechniętej buzi to prosimy zaznaczyć monogram jako opcję dedykacji i opisać w wiadomości co ma się znaleźć na produkcie i w którym miejscu.

KRÓJ PISMA

Napisy wykonywane są pismem odręcznym. 

Jeżeli mają Państwo sugestie, że napis miałby być wykonany czcionką bardziej prostą, czy też tylko wersalkami, również prosimy o taką informację.

DLA BIZNESU 


W przypadku realizacji prezentów biznesowych dedykacja może zostać wykonana w postaci powtarzalnej kalkomanii tylko z napisem lub z logo.

W przypadku realizacji upominków z logo zapraszamy do kontaktu: zamowienia@cmielow.com.pl

Prosimy o przesłanie grafiki, podanie ilości kolorów oraz szczegółów dotyczących wielkości zamówienia oraz miejsca zamieszczenia na poszczególnych produktach.

PayPal

Skontaktuj się z nami

  • zamowienia@cmielow.com.pl / shop@cmielow.com.pl
  • +48 15 861 20 21 wew. 21
  • ul. Sandomierska 243, 27-440 Ćmielów
zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).