Najpiękniejszy pracownik Fabryki Porcelany AS Ćmielów

czwartek 01 czerwiec 2017

Roksana Oraniec odwiedziła dziś fabrykę porcelany w Ćmielowie. I Wicemiss Supertalent of the World 2017 (Seul Korea) zmieniła eleganckie suknie i szarfy z tytułami na fartuch z logo AS Ćmielów i przystąpiła do pracy w Żywym Muzeum Porcelany.

Jak na miss przystało z wielką gracją, ale również uwagą odlewała z masy porcelanowej figurkę Zakochanej Asi pod okiem właściciela fabryki. Figurka ta zostanie teraz wypalona, poszkliwiona i pomalowana, a następnie trafi do najpiękniejszego „pracownika” fabryki w Ćmielowie.
Pani Roksana próbowała również zdobić  farbami ceramicznymi porcelanową figurkę Dziewczyny z dzbanem. Było to trudne zadanie, jednak figurka została pomalowana przepięknie.

Wizyta ta była wyjątkowo miła, tym bardziej, że Roksana Oraniec pochodzi z Ćmielowa, który będzie słynął już nie tylko jako miasto porcelany, ale również jako miejsce skąd pochodzi jedna z najpiękniejszych kobiet świata. 

Zobacz także:

czwartek 14 grudzień 2017

"Niedźwiedź" (figurka) wykonany przez...

Drodzy Państwo, Dziś w radiowej "Trójce" licytacja porcelanowej figurki Niedźwiedź wykonanej przez Marka Niedzwiedzkiego podczas wizyty w Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie. Na spodzie widnieje unikatowy numer figurki... więcej

piątek 08 grudzień 2017

Zdobienie umywalek na zamówienie

Fabryka Porcelany AS Ćmielów wprowadza do ofert usługę zobienia porcelanowych umywalek. Jezeli chcą mieć Państwo niepowtarzalną umywalkę w swoim wnętrzu, zapraszamy do nas.   Na dostraczonych przez Państwa wyrobach,... więcej

poniedziałek 23 październik 2017

Stuletni serwis rodziny Druckich-Lubeckich...

Wielka gratka dla kolekcjonerów – unikatowy projekt serwisu realizowanego zamówienie cara Mikołaja II dla primabaleriny Matyldy Krzesińskiej odtworzony przez Fabrykę Porcelany AS Ćmielów Adam Spała.  ... więcejzrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.