Najpiękniejszy pracownik Fabryki Porcelany AS Ćmielów

czwartek 01 czerwiec 2017

Roksana Oraniec odwiedziła dziś fabrykę porcelany w Ćmielowie. I Wicemiss Supertalent of the World 2017 (Seul Korea) zmieniła eleganckie suknie i szarfy z tytułami na fartuch z logo AS Ćmielów i przystąpiła do pracy w Żywym Muzeum Porcelany.

Jak na miss przystało z wielką gracją, ale również uwagą odlewała z masy porcelanowej figurkę Zakochanej Asi pod okiem właściciela fabryki. Figurka ta zostanie teraz wypalona, poszkliwiona i pomalowana, a następnie trafi do najpiękniejszego „pracownika” fabryki w Ćmielowie.
Pani Roksana próbowała również zdobić  farbami ceramicznymi porcelanową figurkę Dziewczyny z dzbanem. Było to trudne zadanie, jednak figurka została pomalowana przepięknie.

Wizyta ta była wyjątkowo miła, tym bardziej, że Roksana Oraniec pochodzi z Ćmielowa, który będzie słynął już nie tylko jako miasto porcelany, ale również jako miejsce skąd pochodzi jedna z najpiękniejszych kobiet świata. 

Zobacz także:

środa 17 maj 2017

Andrus, Niedźwiecki, Olszański, Walendzik,...

  "(...)Oj di ri di, oj da dana Niech nie pęka porcelana!" - Artur Andrus (wpis w księdze pamiątkowej Fabryki... więcej

wtorek 09 maj 2017

VIII Warsztaty Ceramiczne dla Klubowiczów

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane dla Członków Klubu Kolekcjonera AS Ćmielów. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa dwa terminy do wyboru: 21 października i 18 listopada.... więcej

czwartek 13 kwiecień 2017

Wesołych Świąt!

  W tym pięknym czasie, jakim jest Wielkanoc,  życzymy Państwu, aby wzrastała w Was nadzieja  i siła do dalszych twórczych działań.  Aby Święta spędzone w gronie najbliższych  były czasem pełnym... więcejzrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.