VIII Warsztaty Ceramiczne dla Klubowiczów

piątek 15 wrzesień 2017

Szanowni Państwo,


Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane dla Członków Klubu Kolekcjonera AS Ćmielów.


W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa dwa terminy do wyboru: 21 października i 18 listopada.
Jak co roku odbędzie się konkurs dla Klubowiczów, gdzie będziemy wybierać najlepszy projekt VIII Warsztatów Ceramicznych.

W dniu spotkania będą mogli Państwo skorzystać z jednorazowego upustu w wysokości 25%.

Jeżeli chcieliby Państwo zarezerwować wybrane produkty dla siebie, aby zostały przygotowane w sklepie firmowym w terminie zjazdu zapraszamy do kontaktu mailowego as@cmielow.com.pl

Opłata rejestracyjna: 50 zł (przyjmowana podczas rejestracji w dniu przyjazdu).

Spotkania jak poprzednio będą rozpoczną się ok. godziny 16.00 a zakończą ok. godziny 21.00.

Serdecznie zapraszamy z osobą towarzyszącą (aby członkowie spotkania mogli czuć się komfortowo zapraszamy tylko osoby pełnoletnie).

Podczas spotkania Członkowie Klubu Kolekcjonera wezmą udział w zajęciach warsztatowych. Pomalowane dzieła staną do konkursu  z nagrodą dla Zwycięzcy. Goście, którzy jeszcze nie zwiedzali Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie, będą mogli zobaczyć "na żywo" jak powstaje porcelana oraz obejrzeć największą na świecie wystawę prac polsko-amerykańskiego artysty Lubomira Tomaszewskiego w Galerii sztuki współczesnej van Rij. 
 
W dniu spotkania będzie obowiązywał jednorazowy rabat 25% na zakup unikatowych figurek, filiżanek oraz innych produktów z oferty Fabryki Porcelany AS Ćmielów. Możliwe jest również przygotowanie wybranych wyrobów do odbioru w dniu zjazdu (np. z ręczną dedykacją lub w konkretnym zdobieniu).

Na zjazd kubowy została zaproszona Pani Karolina Nowak - Sarbińska - zarządzająca inwestycjami w  dzieła sztuki w Wealth Solutions. Podczas wykładu opowie o inwestowaniu w sztukę i design, będą Państwo mogli również porozmawiać z Panią Katarzyną oraz pozostałymi osobami z Wealth Solutions na temat iwestowania w sztukę.

Karolina Nowak- Sarbińska jest związana z rynkiem sztuki od kilkunastu lat. Jest absolwentką historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuje się w sztuce współczesnej. W ramach tworzenia kolekcji sztuki doradzała przy zakupie prac m.in. Aliny Szapocznikow, Andrzeja Wróblewskiego, Magdaleny Abakanowicz, czy Wilhelma Sasnala. Swoją wiedzą dzieli się jako felietonistka z czytelnikami Gazety Giełdy Parkiet oraz Forbes.pl. Jest także wykładowcą Collegium Civitas na kierunku Art In Practice. W przeszłości była kuratorem i współkuratorem wystaw (m.in. pierwszej indywidualnej wystawy Jakuba Juliana Ziółkowskiego, Bez tytułu, Galeria ASP Kraków 2004, grupowej wystawy New Old Cold War. Post Socialists Countries Experience w ramach 3 Biennale Sztuki Współczesnej w Moskwie 2009). Pracowała również w Muzeum Sztuki w Łodzi oraz w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

 

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail as@cmielow.com.pl lub zapraszamy do kontaktu
telefonicznego pod numerem 15 861 20 21 do 13 października 2017 roku (w przypadku I terminu zjazdu) lub 10 listopada (w przypadku II terminu).

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami prosimy o wybór jednego z dwóch proponowanych
terminów. Mamy nadzieję na kolejne miłe spotkanie.

 

Zapewniamy transport na spotkanie oraz po zjeździe do hoteli dla gości nocujących  w Ostrowcu Świętokrzyskim: Hotel Accademia,  Hotel Panorama, Pałac Tarnowskich, 
Pod Parowozem Hotel Restauracja, Hotel Red oraz w Dworze Amelii w Rudzie Kościelnej.  

Zobacz także:

piątek 09 marzec 2018

Porcelanowe Mistrzostwa Europy w Szachach!

Porcelanowe Mistrzostwa Europy w Szachach! Fabryka Porcelany AS Ćmielów nie boi się realizacji nietypowych wyzwań. Tym razem podjęła się wykonania porcelanowych medali na Mistrzostwa Europy w Szachach, które odbędą się w... więcej

wtorek 16 styczeń 2018

Wystawa Porcelánové sochy (AS Ćmielów / Lubomir...

Wystawa: Porcelánové sochy. AS Ćmielów / Lubomir Tomaszewski Miejsce wystawy: Instytut Polski w Bratysławie Kurator wystawy: Katarzyna Rij Czas trwania: 23 stycznia – 9 marca 2018 roku   Celem... więcej

czwartek 11 styczeń 2018

Planowana podwyżka cen

Drodzy miłośnicy porcelany, W związku ze wzrostem kosztów ręcznej produkcji i zdobienia porcelany z naszej oferty planowana jest podwyżka cen, która nastąpi z początkiem lutego 2018 roku. Do 31 stycznia mogą Państwo... więcejzrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.