VIII Warsztaty Ceramiczne dla Klubowiczów

piątek 15 wrzesień 2017

Szanowni Państwo,


Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane dla Członków Klubu Kolekcjonera AS Ćmielów.


W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa dwa terminy do wyboru: 21 października i 18 listopada.
Jak co roku odbędzie się konkurs dla Klubowiczów, gdzie będziemy wybierać najlepszy projekt VIII Warsztatów Ceramicznych.

W dniu spotkania będą mogli Państwo skorzystać z jednorazowego upustu w wysokości 25%.

Jeżeli chcieliby Państwo zarezerwować wybrane produkty dla siebie, aby zostały przygotowane w sklepie firmowym w terminie zjazdu zapraszamy do kontaktu mailowego as@cmielow.com.pl

Opłata rejestracyjna: 50 zł (przyjmowana podczas rejestracji w dniu przyjazdu).

Spotkania jak poprzednio będą rozpoczną się ok. godziny 16.00 a zakończą ok. godziny 21.00.

Serdecznie zapraszamy z osobą towarzyszącą (aby członkowie spotkania mogli czuć się komfortowo zapraszamy tylko osoby pełnoletnie).

Podczas spotkania Członkowie Klubu Kolekcjonera wezmą udział w zajęciach warsztatowych. Pomalowane dzieła staną do konkursu  z nagrodą dla Zwycięzcy. Goście, którzy jeszcze nie zwiedzali Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie, będą mogli zobaczyć "na żywo" jak powstaje porcelana oraz obejrzeć największą na świecie wystawę prac polsko-amerykańskiego artysty Lubomira Tomaszewskiego w Galerii sztuki współczesnej van Rij. 
 
W dniu spotkania będzie obowiązywał jednorazowy rabat 25% na zakup unikatowych figurek, filiżanek oraz innych produktów z oferty Fabryki Porcelany AS Ćmielów. Możliwe jest również przygotowanie wybranych wyrobów do odbioru w dniu zjazdu (np. z ręczną dedykacją lub w konkretnym zdobieniu).

Na zjazd kubowy została zaproszona Pani Karolina Nowak - Sarbińska - zarządzająca inwestycjami w  dzieła sztuki w Wealth Solutions. Podczas wykładu opowie o inwestowaniu w sztukę i design, będą Państwo mogli również porozmawiać z Panią Katarzyną oraz pozostałymi osobami z Wealth Solutions na temat iwestowania w sztukę.

Karolina Nowak- Sarbińska jest związana z rynkiem sztuki od kilkunastu lat. Jest absolwentką historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuje się w sztuce współczesnej. W ramach tworzenia kolekcji sztuki doradzała przy zakupie prac m.in. Aliny Szapocznikow, Andrzeja Wróblewskiego, Magdaleny Abakanowicz, czy Wilhelma Sasnala. Swoją wiedzą dzieli się jako felietonistka z czytelnikami Gazety Giełdy Parkiet oraz Forbes.pl. Jest także wykładowcą Collegium Civitas na kierunku Art In Practice. W przeszłości była kuratorem i współkuratorem wystaw (m.in. pierwszej indywidualnej wystawy Jakuba Juliana Ziółkowskiego, Bez tytułu, Galeria ASP Kraków 2004, grupowej wystawy New Old Cold War. Post Socialists Countries Experience w ramach 3 Biennale Sztuki Współczesnej w Moskwie 2009). Pracowała również w Muzeum Sztuki w Łodzi oraz w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

 

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail as@cmielow.com.pl lub zapraszamy do kontaktu
telefonicznego pod numerem 15 861 20 21 do 13 października 2017 roku (w przypadku I terminu zjazdu) lub 10 listopada (w przypadku II terminu).

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami prosimy o wybór jednego z dwóch proponowanych
terminów. Mamy nadzieję na kolejne miłe spotkanie.

 

Zapewniamy transport na spotkanie oraz po zjeździe do hoteli dla gości nocujących  w Ostrowcu Świętokrzyskim: Hotel Accademia,  Hotel Panorama, Pałac Tarnowskich, 
Pod Parowozem Hotel Restauracja, Hotel Red oraz w Dworze Amelii w Rudzie Kościelnej.  

Zobacz także:

czwartek 14 grudzień 2017

"Niedźwiedź" (figurka) wykonany przez...

Drodzy Państwo, Dziś w radiowej "Trójce" licytacja porcelanowej figurki Niedźwiedź wykonanej przez Marka Niedzwiedzkiego podczas wizyty w Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie. Na spodzie widnieje unikatowy numer figurki... więcej

piątek 08 grudzień 2017

Zdobienie umywalek na zamówienie

Fabryka Porcelany AS Ćmielów wprowadza do ofert usługę zobienia porcelanowych umywalek. Jezeli chcą mieć Państwo niepowtarzalną umywalkę w swoim wnętrzu, zapraszamy do nas.   Na dostraczonych przez Państwa wyrobach,... więcej

poniedziałek 23 październik 2017

Stuletni serwis rodziny Druckich-Lubeckich...

Wielka gratka dla kolekcjonerów – unikatowy projekt serwisu realizowanego zamówienie cara Mikołaja II dla primabaleriny Matyldy Krzesińskiej odtworzony przez Fabrykę Porcelany AS Ćmielów Adam Spała.  ... więcejzrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.