Filiżanka w prezencie

 

Drodzy miłośnicy porcelany,

Do każdego zakupu produktów on-line przez stronę www.as.cmielow.com.pl na kwotę minimum 200 zł* (bez kosztów transportu) dołączymy w prezencie elegancką filiżankę do espresso (pojemność 90 ml).** Oferta podlega zwielokrotnieniu.

Na filiżance oraz na spodku znajduje się piękna letnia i bardzo "smakowita" dekoracja - piękne, czerwone czereśnie na gałązce

Elementy znakowane są czerwonym logo AS Ćmielów. Produkt zostanie zapakowany w dedykowane pudełko. Wyrób jest niedostępny w regularnej sprzedaży sklepu internetowego.

Filiżanka idealnie nadaje się do porannego espresso :-)
Może być również idealnym pomysłem na prezent dla bliskich i przyjaciół.


Oferta ważna od 30 czerwca 2018 roku  roku do wyczerpania produktów.


* Członkowie Klubu Kolekcjonera AS Ćmielów dokonują odpowiednio niższych zakupów, zgodnie z posiadanym progiem rabatowym (zatem minimalna cena to 200 zł minus posiadany rabat).

**tzn. przy zakupie minimalnym będącym wieokrotnością kwoty 200 zł otrzymają Państwo odpowiednią ilość filiżanek (nie większą niż 10 sztuk) np. przy zakupie za kwotę na kwotę 449 zł będą to 2 filiżanki.

 

 zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.