Regulamin

 

Regulamin sklepu internetowego Luksusowe Prezenty Ćmielów

I. Dane firmy prowadzącej sklep internetowy

Fabryka Porcelany AS Ćmielów 

27 - 440 Ćmielów, ul. Sandomierska 243

   tel./fax. +48 15 861 20 21

 Regon: 290218139

 Nip: 661 000 38 56

zamowienia@cmielow.com.pl

 godziny otwarcia: 8.00 - 16.00

II. Określenia używane w regulaminie

Kupujący - Osoba składająca zamówienie, która musi być osobą fizyczną pełnoletnią, posiadać osobowość prawną, być przedstawicielem administracji publicznej

Zamówienie zwykłe – zamówienie produktu z do działów „Figurki”, „Wyroby użytkowe”, "Obrazy i patery", "Biżuteria porcelanowa", "Aniołki"

Zamówienie specjalne – zamówienie produktu z działów „Wyroby na specjalne zamówienie”, "Prezenty biznesowe"

Czas realizacji - jest to czas, który upływa od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Fabryki Porcelany AS Ćmielów do chwili wysłania paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej lu Poczty Polskiej.

III. Postanowienia ogólne, miejsce i forma dokonywania zakupów

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem: www.sklep.cmielow.com.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową następujących towarów:
   
  - figurki porcelanowe,
   
  - porcelanowe wyroby użytkowe,
   
  - oraz inne wyroby i usługi produkowane i wykonywane przez Fabrykę Porcelany AS Ćmielów.
   
 2. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę: www.as.cmielow.com.pl. Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
   
 3. Przyjęcie zamówienia potwierdzane jest przez system automatycznie. W szczególnych przypadkach są one potwierdzane telefonicznie lub e-mailowo. 
   
 4. Czas realizacji zamówienia zwykłego wynosi 48h (po zaksięgowaniu należności na naszym koncie lub po wyborze opcji płatności przy odbiorze). W szczególnych przypadkach maksymalny czas realizacji wynosi do 60 dni. Czas realizacji zależy od stanu magazynowego. Pracownicy sklepu dokładają wszelkich starań by czas realizacji był jak najkrótszy.
   
 5. Czas realizacji zamówień nietypowych będzie określony indywidualnie. Kupujący zostanie poinformowany o nim telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
   
 6. Zamówienie jest wysyłane pod adres podany przez kupującego. W przypadku błędnie podanego adresu lub danych sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki. Kupujący ponosi koszty ponownej wysyłki pod prawidłowy adres.  
   
 7. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru.
   
 8. W przypadku nieodebrania przesyłki przez kupującego, zobowiązuje się on ponieść dodatkowe koszty ponownej przesyłki.
   
 9. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji, jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. ‹

   
 10. Formy płatności:
   

  - płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym w siedzibie Fabryki Porcelany AS Ćmielów w Ćmielowie, ul. Sandomierska 243 
  - płatność gotówką przy odbiorze, u kuriera dostarczającego paczkę,

  - przedpłata na konto bankowe w PLN na rachunek Fabryki Porcelany AS Ćmielów 
    Inteligo 50 1020 5558 1111 1588 6930 0055‹

  - płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24
   
 11. W szczególnych przypadkach, w chwili złożenia zamówienia niektóre z oferowanych produktów mogą być niedostępne, o czym Kupujący zostanie poinformowany telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Kupującemu przysługuje w takiej sytuacji możliwość anulowania zamówienia.
   
 12. Na życzenie naszych klientów wystawiamy fakturę VAT. Umieścimy na niej dane w takiej formie, w jakiej zostaną wpisane przez Kupującego w formularzu zamówienia. Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT, prosimy o kontakt niezwłocznie po złożeniu zamówienia (e-mailem: zamowienia@cmielow.com.pl lub telefonicznie: 15 861 21 20). 
   
 13. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować w formie pisemnej bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko, jeśli produkt nie został w żaden sposób zniszczony. Podstawą zwrotu jest paragon fiskalny dołączony do każdej przesyłki. Pieniądze zwracamy przelewem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi, ponosi go kupujący.
 14. W szczególnych przypadkach jeżeli z przyczyn technicznych lub niezależnych od Fabryki Porcelany AS Ćmielów, Fabryka Porcelany AS Ćmielów nie jest w stanie wyprodukować zamówionych przedmiotów, a nie posiada ich na stanie magazynowym, zastrzega sobie prawo do niezrealizowania złożonego zamówienie. Kupujący zostanie o tym fakcie poinformowany telefonicznie lub e-mailowo. W przypadku zapłacenia za zamówienie całość zostanie zwrócona na konto wskazane przez Kupującego. W załączniku znajduje się wzór odstąpnienia od umowy kupna na odległość.
 15. W przypadku, gdy z przyczyn technicznych, niezależnych ‹od Fabryki Porcelany AS Ćmielów w sklepie internetowym pojawią się błędy przy oferowanych produktach (opis, parametry, cena) pracownik Fabryki Porcelany AS Ćmielów natychmiast poinformuje o tym fakcie Kupującego. Kupujący ma w takim przypadku możliwość odstąpnienia od umowy kupna lub modyfikacji złożonego zamówienia.

 

IV.  Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Fabryka Porcelany AS Ćmielów Adam Spała z siedzibą w Ćmielowie (27-440), ul. Sandomierska 243 (NIP:661-000-38-56) tel. 15 861 20 21, e-mail: as@cmielow.com.pl, zwana dalej Administratorem a ponadto, że:

1. dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia naszych usług, zawarcia i realizacji umowy, umożliwienia i utrzymywania kontaktu z Klientem oraz w wypadku wyrażenia stosownych zgód w celach marketingowych;

2. podstawą przetwarzania danych osobowych jest zawarcie/wykonywanie umowy oraz prawnie uzasadniony interes Administratora;

3. przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, adres e-mail, telefon (dane zwykłe);

4. dane osobowe przechowywane są przez czas obowiązywania zawartej umowy, a także po jej zakończeniu w celach: dochodzenia roszczeń w związku z wykonaniem umowy, wykonania obowiązków w wynikających z przepisów prawa, zapobiegania nadużyciom i oszustom, statystycznych i archiwizacyjnych, maksymalnie przez okres 10 lat od dnia zakończenia umowy. Dla celów marketingowych przez okres obowiązywania umowy lub do momentu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;

5. dane osobowe mogą być udostępniane następującym kategoriom odbiorców: zapewniające usługi płatnicze, świadczące usługi transportowe, współpracują w ramach kampanii marketingowych, prowadzące usługi informatyczne a także podmiotom uprawnionych na mocy przepisów prawa;

6. informujemy, że ma Pani/Pan prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych;

7. informujemy, że ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;

8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do zawarcia i wykonywania umowy z Klientem. Jeżeli dane nie zostaną podane, umowa nie zostanie zawarta i wykonywana;

9. dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany;

10. Administrator nie zamierza przekazywać Danych osobowych Klientów do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

 

V. Postanowienia końcowe
 1. Informacje na stronach nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 2. Pracownicy Fabryki Porcelany AS Ćmielów mają obowiązek dokładać wszelkich starań aby zapewnić Kupującym najwyższy poziom obsługi. W przypadku jakichkolwiek uwag czy opinii prosimy o e-mail: klub@cmielow.com.pl  

 

Pliki do pobraniazrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.